Siseviimistlus

Siseviimistlus

Hoone tehniline kirjeldus

Energiaklass: B-energiamärgis

 

Aknad: Kolmekordse klaaspaketiga puit-alumiinium aknad, soojuspidavus 1,0 W/m²K. Aknaraami välisviimistlus on tumehall (RAL 7024). Aknaraami siseosa viimistlus on valge tehaseliselt värvitud poolläikiv pind. Iga aknaavas asuvas aknaplokis on pöördavatav aknaosa.

 

Viimistlus: Eluruumides seinad ja laed värvitud, põrandal laudparkett.  Märgade ruumide seinad ja põrandad kaetakse keraamiliste plaatidega, lagi värvitakse.

 

Külaliskorterite välisuksed:Tulekindlad soojustatud puituksed.

 

Fassaad, rõdud:Hoone fassaad on valdavalt kaetud valge tsementkiudplaadiga, millele on aktsendiks juures laudisega kaetud pinnad. Rõdudel on täisklaas piirded.

 

Valgustus:LED valgustid, soe valgus.

 

Territoorium ja parkimine:Kinnistu haljastatakse ja rajatakse välisvalgustus. Prügimaja asub kinnistul, hoonest eraldi.

 

Katus:Soojustatud lamekatus, kaetud rullmaterjaliga.

 

Seinad:Sisemised vaheseinad on projekteeritud kipsplaat – teraskarkass konstruktsioonis. Sõltuvalt asukohast kaetakse terasroov kas ühekihiliselt või kahekihiliselt kipsplaatidega. Korruseid läbivate kommunikatsioonišahtide seined laotakse 100mm (osaliselt 150mm) paksuselt gaasbetoonplokkidest. Korteritevahelised ja korterite ja trepikojavahelised siseseinad on kandekonstruktsiooni osad, mis ehitatakse täisbetoneeritud õõntega Columbia Kivi plokkidest.

 

Vahelaed:Monteeritavad õõnespaneelid sammumüraisolatsiooni ja betoonist tasandusvaluga.

 

Küttesüsteem:Soojusallikaks maaküte.  Ruumipõhiselt reguleeritav vesipõrandaküte.

 

Ventilatsioon:Soojustagastusega sundventilatsioon, pliidi kohalt eraldi õhu väljaviik kubu ühendamiseks.

 

Elektripaigaldis:Teostatakse hoone sisene elektrikaabeldus, paigaldatakse lülitid ja pistikud. Teostatakse CAT6 andmesidekaabeldus arvestusega, et korteri ostja liitub meelepärase teenuse pakkujaga. Korteritesse on rajatud keskne fonosüsteem trepikoja välisukse avamiseks.

 

Arendaja jätab endale õiguse asendada siinkohal kirjeldatud materjale ja seadmeid samaväärse või paremaga.